התחברות מחדש והקריסטל מולדובייט

התחברות מחדש או בשמה הלועזי The Reconnection, הינו תדר אנרגטי רב עוצמה אשר התקבל בתקשור. התקשור עצמו נעשה על ידי מתקשרת אמריקאית אשר שמה אינו ידוע ונעשה בהתכוננות לאחר קריאת הספר מפתחות חנוך (הספר נכתב על ידי ג' ג' הורטק בשנת 1977 ונצרב בתודעתו בעת מסע רוחני בשנת 1973).

התהליך המתואר בספר מפתחות חנוך במפתח 3.1.4 ו-3.1.7, מתאר את תהליך ההתחברות מחדש שלנו אל קווי המרידיאנים (ערוצי אנרגיה העוברים בגוף האדם והמחברים בין כל האיברים) לרשת הקווים (המרידיאנית) של כדור הארץ, אשר בתורם מתחברים לכוכבים ולפלנטות אחרות.

תהליך עוצמתי זה מחולל שינוי מהפכני ברובדים הפיזיים, המנטאלים, הרגשיים והרוחנים של העובר את התהליך וניתן לקרוא על ההשפעה של התהליך.

האדם המוכר ביותר שעבר תהליך זה הוא ד"ר אריק פרל, אשר גם כתב את הספר התחברות מחדש (הוצאת אור-עם).

ד"ר אריק פרל מספר בספרו את חוויותיו המוזרות לאחר שעבר תהליך התחברות מחדש בשנת 1992 ואת כוחות הריפוי שהתגלו אצלו מאז ההתחברות מחדש. לאנרגיית ריפוי זו הוא קורא 'ריפוי בהתחברות מחדש' (Reconnective Healing).

" … הייתי כירופרקט זה 12 שנה ואיש לא אמר לי מעולם דברים כאלו, כעת שבעה אנשים אמרו לי באותו היום. לא הייתי צריך שפסנתר יפול לי על הראש. משהו התרחש! … זה הפך ליותר ממשחק כאשר אנשים התחילו לקבל ריפוי …" (התחברות מחדש, פרק 5, עמ' 83-84)

את שיטת הריפוי המיוחדת הזאת שהתפתחה אצלו, ד"ר אריק פרל מלמד כיום בסמינרים ברחבי העולם, ובחודש אוקטובר השנה, נלמדה השיטה בארץ בנוכחות של כ- 250 איש.

תהליך ההתחברות מחדש נלמד גם הוא בסמינר שנערך בארץ בסוף אוקטובר, ומחוויה אישית שלי, אני יכולה לתאר שהתהליך בן שתי הפגישות הוא קסום, מעצים מדהים ומיוחד וכל מי שעבר תהליך זה יכול להעיד על כך.

החלק שהפעים אותי ביותר ונתן לי הרגשה של חיבור אל תהליך הריפוי ואל תהליך ההתחברות מחדש הוא בעצם הקשר לקריסטלים.

למרות שד"ר אריק פרל בהרצאתו בסמינר "מלגלג" על ה"אביזרים" הנוספים שמרפאים הוליסטיים נושאים עמם כולל קריסטלים, יש פרק שלם בספרו המוקדש לקריסטל מאוד מיוחד – מולדובייט (התחברות מחדש, פרק7, עמ' 99 – המתנה של האבן).

ד"ר אריק פרל, מתאר "דחפתי את האבן לכיסי בלי להעניק לה כל מחשבה נוספת והמשכתי בשגרת היום שלי. לא היה לי כל מושג שהעולם שלי, שבשלב זה כבר התנדנד במקצת על צירו, עומד להתהפך לחלוטין" (התחברות מחדש, פרק7, עמ' 102).

מה בעצם ידוע לנו על מולדובייט או בשמה הצ'כי VLATVIN, מולדובייט היא אבן בצבע ירוק בקבוק אשר נראה שיש עליה כמו פסים או בליטות אשר מהוות מעין מוליכים או מקשרים.

מקור שם הקריסטל הוא במולדביה הנמצאת במזרח אירופה, למרות שמוצא האבן הוא יותר מבוהמיה בצ'כיה.

מקורה של המולדובייט הוא כנראה בהתרסקות של מטאוריט לפני כ- 15 מיליון שנה באזור, אשר גרם להתכה של הרובד העליון של כדור הארץ, התרכובת בהתקשותה יצרה את המולדובייט.

לפני התעוררות העידן החדש וההתענינות בגבישים וקריסטלים, מתארת חברתי הצ'כית שאפשר היה למצוא את גבישי המולדובייט זרוקים על האדמה והם השתמשו בהם למשחק או קישוט ולא ייחסו להן חשיבות רבה, עם התעוררות הניו אייג' וההתעניינות בגבישים ובקריסטלים, תוך הבנת הידע לגבי האנרגיה האצורה בהם וגילוי המולדובייט כמטאור בעל יכולות אנרגטיות "זרות", עלה מחירו מאוד.

כמו לכל גביש קריסטל מכל סוג שהוא, יש למולדובייט תכונות ייחודיות אשר מוערכות / נמדדות לאחר התנסויות שונות, ובעקבות תדרי הצבע והאיכויות הגמולוגיות שלה.

יחד עם זאת, לכל גביש, למרות תכונותיו ה"רשמיות", יש גם תכונות מיוחדות אשר מהדהדות באופן אישי עם התדר של האדם העונד או הנושא אותו. כמו כל ענידה או נשיאה של גבישי קריסטל ובמיוחד של גבישים אשר נחשבים כמטאוריטים (טקטייט, גט, שונגית וכמובן מולדובייט) ישנה מעין תקופת התאמה לתדר השונה של הגביש.

האגדה מספרת כי המולדובייט היא האבן האגדתית מהגביע הקדוש. נאמר עליה כי היא אמרלד אשר נפל מהשמיים, היישר מכתרו של מלאך. החשיפה לאבן של הגביע הקדוש נחשבה כמאיצה את ההתפתחות הרוחנית, כמביאה מזל טוב לעונדים אותה וכמובן, ייחסו לה תכונות ריפוי ייחודיות.

אני, אישית, תמיד דמיינתי כי המולדובייט הינה בעצם הקריפטונייט המטאוריט מהסרט "סופרמן".

כאשר אנו בעצם בוחנים את התהליך שעובר ד"ר אריק פרל והמתואר בספרו התחברות מחדש, אנו קוראים: "… האם זה נכון? האם לאבן הזאת יכולת לבצע תקשורת בין ממדית? אני לא יודע: מה שאני כן יודע הוא שהכנסתי את האבן לכיסי והתיעול (תיעול = תקשור) החל …" (התחברות מחדש, פרק7, עמ' 109).

למעשה, זה מה שמופלא בכל התדר החדש של 'התחברות מחדש' המאפשר למטפלים בה לנגן על זרמי התדרים המקיפים אותנו, אך, יחד עם זאת, בלתי נראים לעין. מוזיקת ריפוי שמימית ועוצמתית, המאפשרת לריפוי ייחודי להתרחש והמחברת לצורך כך את היקום, המטופל, והמטפל ומחזירה את האדם לאיזון. על ידי החזרה לאיזון נעלמת המחלה.

כמו כל מותג אמריקאי המכבד את עצמו לחברת התחברות מחדש (The Reconnection) יש ליין תכשיטים הנושאים את סמל ההתחברות מחדש בדמות ידיהאלוהים (קטע ציור מפורסם מהקפלה הסיסטינית), באחד התליונים הוסף גביש מולדובייט בין שתי הידיים הכמעט נוגעות.

בחיפושי אחר מידע בנוגע למולדובייט מצאתי איזכור למולדובייט נוספת, מולדובייט לבנה אשר נקראת מולדובייט טקטייט ונחשבת לנדירה ביותר.

את המולדובייט הראשונה שלי קיבלתי בימי נערותי, מחבר משפחה צ'כי, שהיה מתאר את האבן כאבן מהגינה ולכן ישר הייתה הולכת למגירה.

מאוחר יותר, משגדלתי, "הכרתי" את "סופרמן", סופרמן שבא מכוכב קריפטון הירקרק, ואשר האבן נקראה קריפטונייט ושאריותיה על פני כדור הארץ היו מהכוכב קריפטון שהתפוצץ וממרכבת החלל של קל-אל (סופרמן), בדמיוני הייתי בת לכוכב קריפטון אשר להבדיל מסופרמן עצמו, האבן רק העצימה ותרמה ליכולותי.

כיום, לאחר תהליך ההתחברות מחדש שעברתי, אני עונדת גביש מולדובייט באופן קבוע ואני מרגישה אותו כחלק בלתי נפרד ממני ומהתהליכים המעצימים, המרחיבים, המפתחים והמצמיחים שאני עוברת.

זה בעצם לא כל כך משנה, אם אתם מאמינים או לא בריפוי בהתחברות מחדש או בתהליך התחברות מחדש או בקסם גבישי הקריסטל והמולד ובייט, מה שברור הוא שהתהליכים שעבר ד"ר אריק פרל, כפי שמתוארים בספרו איפשרו לו לעבור, לפתח, לסגנן ולייחד לעצמו שיטת ריפוי הגובלת בניסים, ועל כך יעידו תאורי המקרים המתוארים בספר, קטעי הוידאו ביוטיוב, וגם מקרים להם הייתי עדה במו עיני, בסמינר ובקליניקה הפרטית שלי.

וזוהי רק ההתחלה.

התוצאות מדברות בעד עצמן!

למטפלים שבינכם – אני מזמינה אתכם להתענג על העצמת יכולות הריפוי שלכם באמצעות מעבר של תהליך התחברות מחדש.

לאלו מבינכם המחפשים את הריפוי – אני מזמינה אתכם לעבור תהליך ריפוי עוצמתי וייחודי.

לאלו שמרגישים תקועים, ששום דבר לא מצליח להם ושרוצים להאיץ את החיים קדימה – אני ממליצה לעבור התחברות מחדש.

בואו ו"חברו" את עצמכם מחדש, הזכירו לעצמכם מה זה להיות מחוברים באופן מלא ליקום, לאדמה, לאני העליון והגשימו את עצמכם, כאן ועכשיו.

פורסם ביום: 30 באוגוסט, 2010 | בשעה: 12:37 | קטגוריות: התחברות מחדש, מאמרים | ניתן להתעדכן בתגובות חדשות לפוסט באמצעות פיד RSS 2.0 . ניתן להוסיף תגובה, או לשלוח טראקבק ישירות מאתרך.

3 תגובות בנושא התחברות מחדש והקריסטל מולדובייט

  1. פינגבאק: tomoroku.com

  2. פינגבאק: wagg.it

  3. פינגבאק: youblr.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

Open Sort Options

Sort comments by:
  • * Applied after refresh