תדרי התחברות מחדש וטרנסמוטציה

ביום ראשון עשינו סמינרשת (הרצאה אינטרנטית) בנושא שאלות ותשובות על התחברות מחדש, ושמתי לב להבדל ביני לבין יעקב, אני עניתי על השאלות באופן ישיר וקצר ולעניין בדיוק כמו שאני אוהבת לקבל תשובות, ויעקב שהוא יותר מעמיק ממני הרחיב את התשובות שלי וענה עליהם בצורה יפיפייה, עמוקה וכמובן עם דוגמאות.

כשהכרתי את יעקב לפני כ 25 שנה הוא היה בייישן, לא אהב לדבר הרבה ותמיד צחק עלי שאני מסוגלת לדובב אפילו קיר, והנה בשנים האחרונות מאז התחלנו לעסוק בתדרי התחברות מחדש יעקב פשוט לא שותק, הוא כותב הרבה מאמרים, הוא עושה סמינרשת כמעט כל שבוע, הוא אפילו הרים לבדו תוכנית רדיו שבועית על התחברות מחדש במשך מספר חודשים.

למה? איך השינוי הזה הגיע אליו? תהיתי ותהיתי על השאלות האלו ודומות עליהן במשך כל הערב עד שהלכתי לישון, בשנייה לפני שנרדמתי נפל לי האסימון, יעקב עבר טרנסמוטציה בזכות תדרי התחברות מחדש.

בבוקר ניסיתי להבין האם זה טרנספורמציה או טרנסמוטציה ושוב תחושת הבטן שלי העבירה אותי לטרנסמוטציה.

טרנסמוטציה הינה מושג מתוך האלכימיה ומשמעו היפוך מתכת פשוטה לזהב.

וזה בעצם מה שקורה לנו לאחר שאנו עוברים תהליך של התחברות מחדש, נעשה זיקוק של המתחבר מחדש מחומר הגלם האנושי לפני התהליך כאשר מוציאים לאור את התכונות הטובות יותר שלו ומביאים אותו למצב של התפתחות והגשמה עצמית כל אדם בקצב שלו וכל אדם לפי יכולתו ותפיסתו.

על זה בעצם מדברת האבולוציה האנושית, זוהי בעצם קפיצת המדרגה אלינו אנו שואפים באבולוציה הרב מימדית הפיזית הנפשית הרגשית והרוחנית שלנו, לעבור את הטרנסמוטציה אל הקיום במימד הבא תוך יכולת להכיל לעבד ולקבל את השינויים המגיעים בשנת 2012 ולאחריה, תוך הבנה שלמעגל אין סוף.

אז לרגל הטרנסמוטציה ותדרי התחברות מחדש אנו שמחים לצרף לכם את ההקלטה של הסמינרשת מיום ראשון – שאלות ותשובות על תדרי התחברות מחדש

נשמח לקרוא את התגובות שלכם, מחשבות ותהיות מתחת לווידאו.
 
 

פורסם ביום: 23 בפברואר, 2011 | בשעה: 9:03 | קטגוריות: התחברות מחדש, תסרטונים | ניתן להתעדכן בתגובות חדשות לפוסט באמצעות פיד RSS 2.0 . ניתן להוסיף תגובה, או לשלוח טראקבק ישירות מאתרך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*