התפוח העסיסי והתחברות מחדש

לפני ימים מעטים הושק האיפד 2 בחברת אפל, וכרגיל כמות התגובות הייתה עצומה, שפע המאמרים באינטרנט ובעיתונות המהללים ומשבחים את חברת אפל והיצירתיות שלה מול המאמרים המקטרגים על חברת אפל והמוצרים שלה.

ככל שקראתי יותר הבנתי שהעולם נחלק לשלושה סוגי אנשים: אוהבי אפל אלו המכורים הכבדים, שונאי אפל – לא יתקרבו אל המוצרים בכלל ואלו המשלבים שיש להם גם מוצרי אפל כמו אייפון או איפוד או איפד או מחשב מק וגם מחשב או טלפון מבוסס חלונות.

נזכרתי באחד ממשפטיו המפורסמים של אריק פרל חושף דרך הריפוי התחברות מחדש,

"נהגתי לחשוב שאנשים משתייכים לאחת משלוש קבוצות: אלה שאינם מאמינים בשום דבר מעבר לחמשת החושים הבסיסיים שלהם, אלה שפתוחים לאפשרות שיכול להיות משהו מעבר לחושים האלה ואלה שמאמינים בבירור שקיים משהו נוסף. אולם לפתע מצאתי את עצמי בתוך קבוצה רביעית, קטנה יותר: אלה שיודעים שיש משהו נוסף."

אריק פרל – התחברות מחדש רפאו אחרים רפאו עצמכם

ככל שאני נכנסת עמוק יותר לתוך עולם האפל, עם המוצרים המפתים והייחודיים שלהם אני מבינה את הפיצול בין סוגי האנשים, אפל ומוצריה נותנים חוויית משתמש קסומה, סקס אפילית, אפילו הלוגו שלהם, התפוח הנגוס מעורר בנו מסרים תת הכרתיים של פיתוי, של החזרה לגן עדן, לעידן אחר.

כולנו ילדים, גם כשאנו מבוגרים אנו מוצאים צעצועים שיחזירו אותנו חזרה לילדות, צ'ארלי ברוקר כתב בעיתון הגארדיאן האמריקאי לפני כשנה, "האייפון הוא לא יותר מאשר מרכז פעילות מהולל של פישר פרייס למבוגרים" כך גם תדרי התחברות מחדש, עבורי הם מהווים מקור של עונג, מקור של חיוך, והתחושה שיש לי כאשר אני עוסקת באמצעותם היא משובבת נפש ומהנה, לא סתם הספר של אריק פרל נקרא: "התחברות מחדש – רפאו אחרים רפאו עצמכם", אותה תחושת אופוריה והנאה שיש לי בזמן הטיפול היא גם התחושה של המטופל עצמו, שחווה תחושת רוגע הנאה ורצון להמשיך לשהות באותו תדר וכמובן ריפוי ברמה זו או אחרת.

כמו אותם סוגי אנשים אוהבים, לא אוהבים, מתנסים, כך הינם גם סוגי האנשים שמגיעים למפגשי הריפוי, פתוחים לרעיון, לא מזיק לא מועיל, אולי יקרה משהו, בטוחים שיקרה משהו, ואלו שהאישה הכריחה אותם לבוא, ובעצם זה לא משנה איזה סוג אתם, ברגע שאתם מגיעים למפגש טיפול, נפתחת בפניכם דלת לעולם חדש של התנסויות וחויות ושינויים אישיים, וההוכחה העיקרית לכך היא שרבים ממטופלינו עושים כבר את הצעד הבא ונרשמים לסמינר כדי להיות מטפלים, כדי להעצים את החוויה שלהם וכמובן כדי לרפא אחרים ולרפא את עצמם.
 

 

קישורים רלוונטים

מה זו התחברות מחדש

הזמינו התחברות מחדש אישית

הזמינו ריפוי בהתחברות מחדש עוד היום

מבצע התחברות מחדש, 200 ש"ח במזומן

אודות בנתיב הרוח
 

פורסם ביום: 24 במרץ, 2011 | בשעה: 5:12 | קטגוריות: התחברות מחדש | ניתן להתעדכן בתגובות חדשות לפוסט באמצעות פיד RSS 2.0 . ניתן להוסיף תגובה, או לשלוח טראקבק ישירות מאתרך.

2 תגובות בנושא התפוח העסיסי והתחברות מחדש

  1. מאת תמר ברז"ל שטרן‏:

    בוקר טוב,
    נכון כל כך וכתוב במתיקות ובמדוייק.
    נחמד להתחיל את הבוקר עם חמימות שבלב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

Open Sort Options

Sort comments by:
  • * Applied after refresh