הערכת חיים והתחברות מחדש

קלייטון מ. כריסטנסן הוא פרופסור למנהל עסקים בהרווארד, וכתב מאמר מעניין שנקרא הערכת חיים אשר תורגם ופורסם בעיתון דה מארקר בחודש 02.2011.

פרופסור קלייטון נותן במאמר 4 טיפים מדהימים לקבלת החלטות בחיים, לקחתי את הטיפים מהמאמר ואני אנסה לענות בעזרתם על שאלות שאני נשאלת בקשר להתחברות מחדש.

את המאמר המלא ניתן לקרוא בתחתית הפוסט
כל הזכויות על המאמר שמורות לדה מארקר ולפרופסור קלייטון, וכל תובנה שלי מהמאמר הינה שלי בלבד ולא ניתן ליחסה לכותב המאמר.

טיפ מספר 1 – קבעו אסטרטגיה לחיים
"שימו את מטרת חייכם לנגד עיניכם, ולפיה החליטו במה להשקיע את זמנכם, את כישוריכם ואת האנרגיה שלכם"

אנשים שואלים אותי למה בחרתי לעזוב את העבודה שלי ולעסוק בתחום הרפואה המשלימה? האם זה כדאי? האם אני מוצאת בזה סיפוק? אושר? – על כל השאלות אני עונה שכן, כאשר בתי אופאל החלימה ממחלתה לפני מספר שנים על ידי טיפול אנרגטי, זו הייתה הדחיפה האחרונה שהייתי צריכה כדי להבין שעלי לעזוב את המסגרת המוגנת של העבודה בחברת הביטוח ולהתחיל להיות מטפלת, ראיתי בזה את מטרת חיי והחלטתי להשקיע בזה את נשמתי, חיי, כספי, תמיד הייתי סקרנית והעולם החדש הזה פתח בפני אפשרויות בלתי מוגבלות.

ההחלטה להתמקד בשלוש השנים האחרונות בהתחברות מחדש כדרך טיפול ייחודית נובעת מהסיבה הפשוטה שזו דרך הטיפול שהביאה הכי הרבה תוצאות במהירות, ואת זה אני יכולה להגיד מניסיון של עשרות טכניקות אחרות שלמדתי – כמו שאומרים, אין חכם כבעל ניסיון.

לא סתם בפרסומי התחברות מחדש נאמר " זה חדש, זה שונה, זה אמיתי"

טיפ מספר 2 – הימנעו מטעות העלות השולית
"העבר והעתיד אינם זהים, מה שהצליח בעבר לא תמיד יצליח בעתיד, הגדירו במה אתם מאמינים והציבו את הגבול במקום בטוח"

כמו שהעבר והעתיד אינם זהים כך גם האנשים שונים אחד מהשני, מה שעובד על אחד לא יעבוד על השני וכמובן להפך, זה יופייה של הרפואה המשלימה מול הרפואה הקונבנציונאלית, כך גם בהתחברות מחדש לכל אדם יש תדר ייחודי רק לו אשר ברגע שהוא "מכיר" את תדרי התחברות מחדש נפתח עבורו צוהר לריפוי ברמה אחרת.

אנשים שואלים אותי למה זה עולה כל כך הרבה?, ואני עונה שזה עולה רק 333 $, הרי איך אפשר לכמת את הריפוי אשר אותו ניתן לקבל? מה גם שכמות המפגשים קצובה ויש גבול ברור וידוע בין 1 ל 3 מפגשים.

נכון, אין הצלחה של 100%, האם הרפואה המערבית מבטיחה 100%? אולם בהשוואה לכל אלטרנטיבה אחרת, כמות הלקוחות המדווחים על שינוי משמעותי בחייהם כתוצאה מתדרי התחברות מחדש היא עצומה, עד כדי כך שהקהילה הרפואית הבינלאומית ועכשיו גם הישראלית מוכנה להקשיב, מוכנה לנסות.

לגבי המחיר, האם אתם מכירים אלטרנטיבה טיפולית אשר בפחות ב-1,500 ₪ יכולה לשנות את חייכם?

טיפ מספר 3 – זכרו את חשיבותה של הענווה
"למדו משהו מכל אדם, מכל דבר ואזי אפשרויות הלמידה שלכם יהיו בלתי מוגבלות"

אנשים שואלים : " מה יצא לי מזה? למה לי לבוא? …." אם גם אתם שואלים את השאלות הללו? כנראה שהתחברות מחדש זה לא בשבילכם, כמו שכבר כתבתי בטיפים הקודמים, התוצאות שונות מאדם לאדם, ומי שרוצה הבטחה לתוצאה לא ימצא אותה כאן, כאן כן תמצא שינוי, יציאה מתקיעות, רוגע, ריפוי ברמה שונה, לאו דווקא במה שאתם מצפים, אולם האיזון שייכנס לחייכם יביא שינוי, שיכול להיות פיזי, נפשי, רגשי, מנטאלי, רוחני, או כל רובד אחר.

זכרו, הבסיס לכל האתגרים שלנו הוא חוסר איזון, דמיינו לאן אפשר להגיע כאשר כל המערכות מנגנות באיזון, בהרמוניה!
 
טיפ מספר 4 – בחרו באמת המידה הנכונה
"אל תהיו מוטרדים מרמת הפרסום האישי שהשגתם, חשבו על האנשים להם עזרתם, ועל אמת המידה שלפיה ישפטו חייכם, והבטיחו לעצמכם לחיות כל יום כך שבסוף, חייכם ישפטו כהצלחה"

אני חושבת שהטיפ הזה משקף נכונה את התחברות מחדש – למרות שהוא מתנגש לי קצת עם הכותרת של טיפ מספר 3 – שמרו על ענווה, ולמרות זאת תדרי התחברות מחדש יוצרים שינוי אצל האנשים, ריפוי ברמה גבוהה באחוזי הצלחה גבוהים מאוד וכמות האנשים איתם אני נפגשת, מטפלת וחווים את הריפוי מדהימה, חיוך מאושר ולעיתים גם חיבוק ונשיקה מהווים תזכורת נעימה לכל אלה שנגעתי בחייהם.

האם גם אתם מוכנים לשינוי?
 

Haharachat Haim – Kleyton Cristensen

 

קישורים רלוונטים

מה זו התחברות מחדש

הזמינו התחברות מחדש אישית

הזמינו ריפוי בהתחברות מחדש עוד היום

אודות בנתיב הרוח
 

פורסם ביום: 3 באפריל, 2011 | בשעה: 9:00 | קטגוריות: התחברות מחדש | ניתן להתעדכן בתגובות חדשות לפוסט באמצעות פיד RSS 2.0 . ניתן להוסיף תגובה, או לשלוח טראקבק ישירות מאתרך.

2 תגובות בנושא הערכת חיים והתחברות מחדש

 1. מאת ניר‏:

  טיפים אלו חשובים מאוד לחיים. תודה!

 2. מאת יונית‏:

  ליאת,
  תודה שהבאת מאמר נפלא.
  אהבתי את הטיפים.
  מזדהה עם האדפטציה החופשית!
  בהצלחה.
  יונית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

Open Sort Options

Sort comments by:
 • * Applied after refresh