התחברות מחדש ושנת 2014

שנת 2014 בפתח וכל היום אני מוצפת במיילים אסאמאסים ואטסאפים וברכות לשנה האזרחית הקרבה, וכמעט בכל כניסה לאתר אינטרנט כלשהו, אני מקבלת מידע איך להתכונן ולהצליח בשנת 2014, מה לעשות, מה להכין, אז בואו נתחיל גם כאן

אני אפתח בברכה ששלח ד"ר אריק פרל לקראת שנת 2014

2014 התחברות מחדש

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ובתרגום חופשי:

כשהשנה החדשה מתכווננת אלינו, בקשתי אליכם היא כי תחיו את שנה זו בפליאה ותדהמה מדי יום ביומו, בדיוק כפי שאתם עוסקים ומקבלים את תדרי הריפוי התחברות מחדש ( Reconnective Healing). תנו לאהבה ולהנאה שאתם מרגישים כאשר אתם חווים את תדרי הריפוי לזרום לתוך כל רגע מחייכם וראו לאן זה לוקח אתכם.

כפי שסולומון אומר, " זוהי רק תחילתו של מסע מלא בהפתעות"

כולנו כאן ב(חברת)התחברות מחדש שמחים להיות במסע הזה עמכם.

שנה אזרחית מופלאה מלאה באהבה, אור ושפע !

אהבה
אריק וכל צוות התחברות מחדש

סרט וידאו מד"ר אריק פרל עם ברכה לשנה החדשה

וקצת ממני :

המחצית השנייה של שנת 2013 עבורי הייתה שנה של מסע, מסע קשה וכואב, מסע שלווה בפרידות כואבות, יחד עם זאת זה היה גם מסע שהתחיל בהחלטות אמיצות… אשר חלקן השאירו בי הרבה  עצבות  … וברובן נתנו לי את הכוח לצמוח, לגלות את מי שאני ובעיקר להבין מה אני ומי אני ומה אני יכולה לתת לעולם.

מסע שמלא בהיכרויות חדשות, אנשים נפלאים, חברים חדשים, תחביבים חדשים ובעיקר הרבה הרבה הרבה אהבה, הכלה וחמלה לעצמי, מסע שהתחיל בשבירת השלשלאות שקשרו אותי למי שחשבתי שאני, למה שחשבתי שאני, ובעיקר למה שחשבתי איך שאנשים צריכים לחשוב עלי ולהכיר אותי.

ובקרוב פסיעה נוספת במסע שלי מתוך ידיעה שאם אעיז ואצא אני אגיע למקומות נפלאים !

כי את הפסיעה הראשונה המהססת כבר עשיתי ואז בא היקום/אהבה/המקור ונתן לי דחיפה גבית וסידר את כל העניינים והכל התחיל לזרום (וזאת למרות שלעיתים קרובות התחושה שלי היא שאני חיה בסרט מצויר שבו רק אני מבינה את התרגום).

זכרו כי הקרב הכי גדול הוא תמיד בין מה שאנחנו חושבים לבין מה שאנחנו מרגישים. ובתקופה הזאת נתתי תמיד לרגש לנצח …. פשוט מאוד, הפוך מפעם והיקום/אהבה/מקור אהב ואוהב את זה.

אהבו את עצמכם ותנו לעצמכם השנה את המתנה הגדולה מכל, עשו מה שתמיד רציתם וחלמתם לעשות
עופו על עצמכם כי שוב כמו שאריק פרל אומר "עכשיו זה הזמן לעשות, לא מחר ולא מחרתיים ולא בעוד שבוע או חודש, עכשיו"

שנה אזרחית מבורכת, מדהימה ונפלאה לכל אחד ואחת מכם, תעזו לחלום וגם להגשים מצאו את קרן השמש שלכם גם באפלה הגדולה ביותר, כי הגמול הינו מעבר לכל חלומותיכם הפרועים ביותר.

ואסיים בקטע מתוך הספר השלישי של אייל סבג "פעימות שהחסרתי" שנראה לי כל כך מתאים לרגע הזה לסיומה של שנת 2013 ולתחילת השנה הבאה:

"אנחנו יושבים זה מול זו, מודעים לאינטימיות שקיימת בינינו, ערים למשיכה המטורפת הזו, כמהים להפגיש את נשמותינו הצמאות ולהוציא אותן למחול של תשוקות ויצרים, אבל הצד השכלתני שבנו אומר לנו שלמרות אותה ידיעה שאלוהים התאמץ בכדי להפגיש בינינו, מוטב לנו להודות לו ולהמשיך לתחנת הרכבת הבאה.

וכך אנו מעבירים את חיינו, כך אנו בוחרים לספר לעצמינו סיפורים, להנציח שריטות וצלקות, להתחפר בתוך היציב והוודאי, מבלי לחשוב בכלל על העובדה שאלוהים השאיל לנו בנק של דקות, והוא הולך ואוזל,
הולך ומתרוקן…"

אתם שקוראים את מילותיי… הביטו במחוג השניות של החיים, הביטו בו, ראו כיצד הוא זז, וזכרו שרחש התיק-תק ששמעתם לפני שנייה, לא ישוב עוד לעולם."

אייל סבג "פעימות שהחסרתי"

 

פורסם ביום: 31 בדצמבר, 2013 | בשעה: 14:14 | קטגוריות: התחברות מחדש | ניתן להתעדכן בתגובות חדשות לפוסט באמצעות פיד RSS 2.0 . ניתן להוסיף תגובה, או לשלוח טראקבק ישירות מאתרך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*