מה זה הילינג? האם אנחנו רק מה שרואים?

האם אנחנו רק מה שרואים?

האם אנחנו רק גוף פיזי או שיש מעבר?

האם יכול להיות שמסביבנו, יחד איתנו, אנו נושאים רבדים נוספים אשר משפעים על מי שאנחנו? רובד רגשי, מנטלי, נפשי, רוחני ועוד?

עולם הרפואה המשלימה מתחלקת לשני חלקים, טיפולי מגעי וטיפולים ללא מגע שהשם הכולל שלהם הוא היליניג

בואו לשמוע מה זה הילינג, ומה הוא יכול לעשות עבורינו

פורסם ביום: 27 ביולי, 2010 | בשעה: 18:16 | קטגוריות: הילינג | טיפול, תפוסטהכינצפה | ניתן להתעדכן בתגובות חדשות לפוסט באמצעות פיד RSS 2.0 . ניתן להוסיף תגובה, או לשלוח טראקבק ישירות מאתרך.

14 תגובות בנושא מה זה הילינג? האם אנחנו רק מה שרואים?

 1. פינגבאק: pligg.com

 2. פינגבאק: wagg.it

 3. פינגבאק: youblr.com

 4. פינגבאק: pligg.com

 5. מאת לידיה ברמן‏:

  ליאת ויעקב היקרים

  ראשית ברצוני להודות על המתנה השניה -מדיטציית המשפטים
  ושנית עלי לציין שסקרנותי הולכת וגדלה וכדי להעמיק את ידיעותיי באנרגיית "ההתחברות מחדש" אלך היום לרכוש את הספר
  אני מקווה שאמצא שם את התשובות לשאלותיי -לפחות בחלקן
  המשיכו לשלוח את החומרים המעניינים שלכם
  בתודה

  • שנה טובה לידיה,
   שמחנו לקבל את תגובתך,
   זה לא מובן מעליו.
   אנחנו משקיעים זמן רב ביצירת ואיתור תכנים מעניינים הקשורים לתדרי התחברות מחדש
   ונמשיך לעשות זאת באהבה.
   שתהיה לנו שנה נפלאה וגמר חתימה טובה

 6. מאת רפאאל יצחקי‏:

  שלום לכם
  ההייתי היום ביום הבריאות ברמת אפעל,ואכן רמת ההבנות שלי בנדון ומה שנעשה מסביב לענין הבריאות קיבל עוד מימד/מיידע ותובנות בנדון, בגדול כולם טובים וצודקים, התחברתי לענין -התחברות מחדש לאחרר 2 פגישות עם יעקב וחש את אני עוצמת זרימת האנרגיה מכפות ידי אל זה שמולי וגם ממנו/ה שב אלי ולפי העוצמה,אני מתחיל לחוש לחוש אם להמשיך או לתור אחר מקום/מרחק שונה וזה נותן לי סיפוק רב שזה מצליח ומה גם שמרוצים מעצם החוויה

  • שלום רפאאל
   שמחתי מאוד לראותך היום בהרצאתנו על תדרי התחברות מחדש באירוע רק בריאות בספורטן רמת אפעל.
   נמשיך לעדכן לגבי אירועים ומפגשים נוספים
   סוף שבוע נפלא

 7. מאת רפאאל יצחקי‏:

  ליאת ויעקב שלום,
  ניפלא מבינתי" תלמיי ישיבה מתפללים בירושלים – והחולה שביקש עזרתם נרפא" (אני מאמין שיש בנדון תן וקח – החולה הפריש תרומה מעשר לישיבה והם ביקשו/התפללו עבורו לצרי/תרופה) קראתי ב 1 המגזינין הגדולים בארץ הייתכן או רק סיפור רפאאל

 8. מאת שושנה‏:

  תפקידנו הוא לאפשר לתדרים להגיע אל הלקוח, לאפשר לתהליך לקרות, לקחת צעד אחורה, לשחרר את האגו והסקרנות שלנו ולתת ליקום לבצע את העבודה, תפקיד זה מצריך שינוי בתודעה שלנו, מצריך התעלות שלנו ושחרור של כל מה שלמדנו עד כה, שינוי זה אינו פשוט לכל אחד, ואת זה אני יכול להגיד ממקור ראשון כמי שהיה מורה לרייקי בעצמו ועוד שיטות וטכניקות אנרגטיות אחר

  כל הנ"ל יעקב לקוח מדבריך. קודם כל תודה שהסבת את תשומת ליבי במייל כי לא קיבלתי הודעה על תגובה. אתה מציג את ההתחברות באור מעורר סקרנות,
  רצון לחוש ולדעת עוד.
  מה גם שכמו לכולם ,אני מניחה,גם לי מציקה בעיה זו או אחרת ואני חושבת האם הדרך הזו תצליח לשחרר?!
  את דבריך אני מביאה כי אני מאמינה /יודעת בוודאות שגם כמטפלת ברייקי זו דרכי. אני מניחה שכל אדם מביא איתו את האיכויות של מהותו, אלו שנולד איתן וכאלה שנרכשו בהמלך לימודים כאלו או אחרים וזה לא קשור בהכרח לשיטת הטיפול/איזון/סיוע שלו..

 9. מאת רפאאל יצחקי‏:

  ראיתי את הסרטון ונזכרתי כי בםוף שנות ה 70 הייתי בין לומדי הרפלקסולוגיה עקב המלצה של פיסיוטרפסטית שהיו לנו קשרי עבודה. ולטעמה/ונסיונה עקב התנהגותי החברותי ויחסי החמים לסובבים אותי וידיי החמות המליצה על הלימודים הנ"ל,למדתי ולא התחברתי לעניין(אילו המשכתי אז הייתי בין הותיקים במקצוע ואולי בין הטובים אבל לא),היו תלמידים אחרים קרירים יותר עם ידיים פחות חמות ועד היום עוסקים בזה, ללמדנו שלכל 1 מתאימה השיטה שהוא מתחבר אליה ועם הצלחה קשה להתווכח וכל 1 מוצלח/מצליח לפי מיטב הבנתו בהצלחה לכולם רפאאל

  • אכן כל אחד מתחבר למשהו אחר
   אחד הדברים היפים בהתחברות מחדש, שאחוז מאוד גבוה של משתתפים בסמינרים הוא כאלה שזה הסמינר הראשון שלהם בתחום הרפואה המשלימה והטיפול האנרגטי בפרט
   בחו"ל כמעט 50% הם כאלה!

 10. מאת שושנה‏:

  שלום יעקב האם להבנתך השינוי הוא בתדר בלבד ,בעוצמתו,( הרייקי אל מול התחברות מחדש)או ייתכן והשינוי הוא ביכולת ההכלה שלך?
  תן מקדחה עדינה לילד בן שלוש כל גופו יזדעזע יחד איתה
  תן אותה ל מבוגר איתן בגופו הוא ישתמש בה בשתי אצבעות…
  מכן השאלה האם כל אחד יכול להכיל את תדרי ההתחברות מחדש לא רק כמטופל
  אלא גם כמטפל.
  ועוד הארה קטנה באשר לרייקי…
  אומרים על הרייקי שהוא גם דרך חיים.
  ראה עקרונות הרייקי
  האם יש משהו דומה גם בחיבור מחדש?
  כל הנ"ל בכנות לצורך הבנות .
  אנרגיית הרייקי אינה צריכה לי שאסנגר עליה ;-).
  תודה .שושנה.

  • שלום שושנה, ותודה על השאלות המעוררות.
   תדרי התחברות מחדש הם הרבה מעבר לתדר, הם מכילים גם אור ואינפורמציה, הם פועלים בדרך שונה ממה שהיה מוכר לפני שהתגלו ולכן השינוי שהם מביאים כל כך גדול ועוצמתי.

   אין ספק, שהרייקי ואנרגיות אחרות סללו את הדרך והכינו את הקרקע לשינויים שאפשרו לתדרי התחברות מחדש להתגלות ולהיות מסוגלים להיות מועברים לכל אחד, אז בהחלט חלק מהשינוי הוא גם היכולת להכיל אותם.

   הניסיון המצטבר של השנים האחרונות מראות בלי ספק שכל אחד יכול להכיל את תדרי התחברות מחדש, הן כמטופל והן כמטפל, מעל 70,000 אנשים במעל 30 מדינות נחשפו עד כה בסמינרים ורבים נוספים נחשפו כמטופלים עם תוצאות מתועדות מדהימות.

   תדרי התחברות מחדש הם פילוסופיה! הם אינם שיטה שיש להם פילוסופיה! זוהי אבחנה מאוד משמעותית וחשובה, היא מובילה לשינוי משמעותי בדרך התפיסה של האדם העוסק בתדרים, כיצד הם משפיעים עליו, כיצד הם משפיעים על האחר (המטופל) ומה התפקיד של העוסק (המטפל).

   העוסק בתדרי התחברות מחדש אינו צינור המעביר דרכו את האנרגיה, הוא אינו מזרים את האנרגיה אל המטופל השוכב על המיטה, הוא אינו משפיע ואינו מושפע מהאינטראקציה עם המטופל, למעשה העוסק בתדרי התחברות מחדש הוא הזרז המאפשר לתדרים להגיע אל המטופל ולבצע את העבודה באופן ישיר, בלתי אמצעי, ובלתי מושפע ממצב רוחו, נפשו ויכולתו של המטפל.

   מכאן שהעוסק בתדרי התחברות מחדש אינו צריך דרך חיים אינו צריך עקרונות על מנת לנקות את עצמו ולאפשר לאנרגיה לזרום דרכו בצורה שוטפת ונקייה יותר.

   האינטראקציה בין העוסק בתדרי התחברות מחדש (המטפל) לבין הלקוח (המטופל) עובדת בשני הכיוונים ולכן "רפאו אחרים רפא עצמך"

   תפקידנו הוא לאפשר לתדרים להגיע אל הלקוח, לאפשר לתהליך לקרות, לקחת צעד אחורה, לשחרר את האגו והסקרנות שלנו ולתת ליקום לבצע את העבודה, תפקיד זה מצריך שינוי בתודעה שלנו, מצריך התעלות שלנו ושחרור של כל מה שלמדנו עד כה, שינוי זה אינו פשוט לכל אחד, ואת זה אני יכול להגיד ממקור ראשון כמי שהיה מורה לרייקי בעצמו ועוד שיטות וטכניקות אנרגטיות אחרות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

Open Sort Options

Sort comments by:
 • * Applied after refresh