מהיכן מגיעים תדרי התחברות מחדש?

"Alex Grey´s book : "The Sacred Mirrows

ריפוי בתדרי התחברות מחדש הוא ריפוי ללא מגע, ריפוי בתדרים. כלומר, כניסה אל תדרי השדה כדי להשיג ריפוי בכל הרמות.

מהו השדה? השדה הינו התחום המכונה גם השדה הקוונטי, וזה יותר ממה שמוכר לנו כיום כשדה האלקטרומגנטי. זהו שדה הכולל בתוכו את כל התדרים והרטטים.

ריפוי בתדרי התחברות מחדש גם נכנס אל הקווים האקסיוטונאליים של הרשת הקוסמית, וכך האדם מתחבר מחדש אל הרשת הקוסמית הכלל עולמית.

מהי הרשת הקוסמית? על פי שבטים אינדיאנים זהו האינטרנט הקוסמי, כפי שרפואה אלטרנטיבית וריפוי טבעי, עבודת הריפוי בתדרי התחברות מחדש הינה יצירת קשר עם מה שהיה ידוע בחוכמה העתיקה כרשת הקוסמית.

פעם, בתחילת הזמנים, היינו מחוברים לקווים הבלתי נראים ביקום, יחד עם זאת, מסיבות שונות, לאורך רצף הזמן ההיסטורי, בני האדם איבדו את הקשר הישיר – ומכאן הופעת מחלות פגיעות ומפגעים שונים.

באמצעות ריפוי בתדרי התחברות מחדש, אנחנו שוב מתחברים אל הרשת, אל המקור/יקום/ אהבה/אלוהים, ובכך נוצר איזון וריפוי בכל הרמות. לכן גם הריפוי באמצעות תדרי התחברות מחדש הינו מעבר ל"רק" ריפוי פיזי, ואת זה קל לראות.

החוויה העמוקה של המטופלים בתדרי התחברות מחדש כוללת לעיתים גם תחושת אושר ורגיעה של חיבור אל הנשמה שלהם,וכן חיבור לקהילה ולעולם. שינוי כזה קורה באופן טבעי, ללא מאמץ, כתוצאה של פגישות ריפוי בתדרי התחברות מחדש.

כדי לגלות כיצד ריפוי בתדרי התחברות מחדש יכול לעזור גם לך, ולקבלת ריפוי בתדרי התחברות מתנה חינם וללא התחייבות לחצו כאן

פורסם ביום: 11 באוגוסט, 2010 | בשעה: 12:14 | קטגוריות: התחברות מחדש, תפוסטהכינצפה | ניתן להתעדכן בתגובות חדשות לפוסט באמצעות פיד RSS 2.0 . ניתן להוסיף תגובה, או לשלוח טראקבק ישירות מאתרך.

3 תגובות בנושא מהיכן מגיעים תדרי התחברות מחדש?

  1. פינגבאק: pligg.com

  2. פינגבאק: tomoroku.com

  3. פינגבאק: youblr.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

Open Sort Options

Sort comments by:
  • * Applied after refresh