על מה מדברת התחברות מחדש ? מה זה ריפוי בהתחברות מחדש ומה זה התחברות מחדש

על מה מדברת התחברות מחדש ? מה זה ריפוי בהתחברות מחדש ומה זה התחברות מחדש.

תרגום מאמר מאת ד"ר אריק פרל

"זה מתחבר לנו עם היכולות המולדות שלנו לרפא … לא רק כדי לרפא את עצמנו, אלא גם כדי לבצע ריפוי דרמטי אצל אחרים! זה מחבר אותנו עם השלמות שלנו ועם האחדות שלנו עם היקום, ודבר זה מאפשר לנו לרפא ברמות גבוהות יותר מאשר חווינו לפני כן"

ד"ר אריק פרל מחבר הספר : "התחברות מחדש – רפאו אחרים רפאו עצמכם"

מה זה אומר להיות "מופעלים" לתדר או לרטט? לצורך העניין, למה אנחנו מתכוונים כשאנו מתייחסים ל"תדרים" ו"רטט"? אפשר לראות את המושגים הללו כל הזמן במאמרים, באינטרנט ובעיתונים רוחניים, במיוחד כאלו שנכתבים על ידי מחברים השייכים לעידן החדש. אבל לעיתים נדירות נמצא את המילים מוגדרות בבהירות ובצורה מובנת.

האם מקובלת עלינו האמונה כי הם מבטאים משהו מסויים? בחלק המוח השמאלי שלנו, אנו עשויים לחוש דחף לקבל הגדרות מסוימות תוך אמונה – ואנחנו יכולים להתמרמר על כך.

בחלק הימיני של המוח שלנו, המושגים מובנים בצורה יותר זורמת וחופשית. ככל שאנו מתפתחים מעבר לחמשת החושים הבסיסיים שלנו, אנחנו לומדים לתקשר באמצעות קונספט, ולומדים לקבל את העובדה כי יש מושגים מסוימים אותם לא ניתן להגדיר במילים.

המימד בו אנו נמצאים מגביל את השפה שלנו, אז מהי בעצם המשמעות של "להיות מופעל" או "להכנס" לתדר גבוה יותר? כאשר מדובר על ריפוי בתדרי התחברות מחדש, מדובר על הרבה יותר ממה שאתם עשויים לחשוב.

למזלנו, אין צורך להמציא סיפורים על המקור או האופי של אנרגיה זו. ריפוי בתדרי התחברות מחדש נתמך היטב על ידי התיאוריות האחרונה בפיזיקה גרעינית ובפיזיקה הקוונטית, זהו המקום שבו מה שכל בני אדם חשבו תמיד כנכון מתהפך, הזמן זורם לאחור, כוח המשיכה גדל ומתחזק עם המרחק, ואת החומר והאנרגיה מפרקים לרטט וללולאות של מיתרים.

כאשר אנו מופעלים לתדרים חדשים אלו של אנרגיה, אנו מתחילים להרגיש שינויים בתוך הגוף שלנו. שינויים אלה נרשמים בתוכנו והופכים להיות חלק מאיתנו. היכולת לזהות את התחושות הללו היא היבט חשוב מתהליך הלמידה כיצד לרפא בתדרי התחברות מחדש, בדיוק כמו היכולת לראות צבעים לא תסולא בפז עבור הצייר. שימו לב, זה לא דרישה (זה משהו המתפתח עם הזמן וזאת לאחר ניסיון מצטבר של מעל 70,000 בוגרי סמינרים).

ריפוי, כפי שאנו חושבים עליו, עשוי להיות הקלה של סימפטומים, מחלות, חולשות, ומגבלות אשר מפריעות לנו להיות בתפקוד מלא. ריפוי הוא גם שחזור של האדם לשלמות רוחנית. ובתמציתיות, ריפוי הוא: שחרור או הסרה של גוש או הפרעה אשר החזיק אותנו בנפרד מהשלמות של היקום.

עם זאת, הריפוי הוא האבולוציה שלנו, ואשר כולל גם שינוי מבני אבולוציוני של ה  DNA  שלנו וחיבור שלנו ליקום ברמה חדשה.

איך זה קורה בדיוק? אף אחד לא באמת יודע. סביר להניח, שהתדרים של המטופל איכשהו מתקשרים עם ומגיבים לתדרים המגיעים מהיקום דרך המעורבות שלנו כמטפלים. כאשר תדרים אלו (של המטפל, של המטופל, ושל היקום) יוצרים אינטראקציה, אשר גלי התדרים המתקבלים יוכלו לשלב נקודות שחרור וייצרו תדר שונה לגמרי. ובמילים אחרות,

שלושת התדרים עשוי להתעלות כדי ליצור תדר אחד חדש אשר לא היה קיים בשלושת התדרים המקוריים וזה נוצר אר ורק מתוך המפגש בין שלושת התדרים.

זהו ריפוי במובן שונה מאוד ממה שלימדו אותנו לתפוס, להבין, להאמין או לקבל. ריפוי זה נברא על ידי יצירה משותפת של היקום עם התדרים הגבוהים ביותר. כאשר אנו עוברים מעבר לחמשת החושים הבסיסיים, אנו עוברים לתחום של דו קיום עם האנרגיה והנוכחות מעבר למה שנודע בעבר.

אם אתם חושבים על תדרי התחברות מחדש, אתם ראויים לקבל אותו. אל תחכו עד שהאגו שלכם יחליט שזה הזמן הטוב עבורכם, אתם חיים לגמרי כשאתם נמצאים בחוסר שיפוטיות, או פיצה פפרוני, בשבילכם, זה הפך לנחלת העבר. זה כאילו אתם מחכים שיגיע הזמן הנכון להתחתן, להביא ילדים לעולם, זה לעולם לא יגיע – לפחות לא בצורה מוכרת.

את כולם אפשר ללמד להרגיש ולרפא בתדרי ריפוי בהתחברות מחדש כדי לרפא אחרים ואת עצמם. זה מביא את כולנו לרמה חדשה, ברמה מעבר לאיפה שהיינו לפני, בין אם אתה מטפל חדש, רופא מיומן באחד מ"שיטות" הריפוי השונות, או מורה מאומן שמוכן להתקדם.

נראה שאלו שלמדו ריפוי בתדרי התחברות מחדש מגיעים לשדה משחק חדש, מעבר לזו שבו כל אחד מהם היה לפני. התחברות מחדש קושרת אותנו פנימה אל הקשר העמוק והמקורי שלנו עם כל החיים. ושוב, זה לא זז לאחור; זה זז קדימה שוב ושוב אל משהו חדש גם כן. ומתוך שלמות זו מגיע הריפוי. ריפוי אמיתי, ריפוי אבולוציוני.

לקריאת המאמר המקורי: לחץ התחברות מחדש

פורסם ביום: 22 בספטמבר, 2010 | בשעה: 8:46 | קטגוריות: התחברות מחדש, מאמרים, תפוסטהכינצפה | ניתן להתעדכן בתגובות חדשות לפוסט באמצעות פיד RSS 2.0 . ניתן להוסיף תגובה, או לשלוח טראקבק ישירות מאתרך.

3 תגובות בנושא על מה מדברת התחברות מחדש ? מה זה ריפוי בהתחברות מחדש ומה זה התחברות מחדש

  1. פינגבאק: pligg.com

  2. פינגבאק: wagg.it

  3. פינגבאק: משתמש אנונימי (לא מזוהה)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

Open Sort Options

Sort comments by:
  • * Applied after refresh